Objednávka


Reklamácie sa vybavujú v zmysle platnej legislatívy Slovenskej Republiky a prípadných ďalších medzinárodných práv. Na produkty predávané v e-shope sa vzťahuje medzinárodné a národné právo.

Postup pri reklamácii:


 • Najskôr sa uistite, že na tovar sa vzťahuje záruka (tj. či platí záručná doba, či bol tovar používaný v súlade s návodom, alebo podmienkami použitia a pod.)
 • Pripravte si doklady, ktoré patria k tovaru (faktúra, doklad o zaplatení, bankový výpis a podobne)
 • Napíšte nám email, kde uveďte:
  • Vaše meno, typ tovaru, dátum predaja, stručný popis závady a číslo dokladu (faktúry, dátum prevodu pri úhrade na bankový účet...)
  • Následne Vás budeme kontaktovať, kde dohodneme spôsob odoslania, prípadne servisné číslo a pod.
  • V prípade neoprávnenej reklamácie bude vystavená faktúra v hodnote:

1) ceny prepravy od Predávajúceho do servisného strediska a nazad,

2) cena prepravy od Predávajúceho ku Kupujúcemu,

3) suma poplatkov a úhrad servisného strediska,

4) manipulačný poplatok vo výške 5 € s DPH.

V prípade problémov nás kontaktujte prostredníctvom webovej stránky e-shopu, alebo na niektorom z kontaktov uvedených na stránke www.centralogistic.com

Doprava

Dodávky predmetu plnenia budú podľa dostupnosti produktu a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom možnom termíne, obyčajne 1 - 3 pracovných dní v Slovenskej Republike. Objednávky expedujeme maximálne do 24 hodín od objednania v pracovných dňoch, ak je tovar skladom. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu na uvedenú adresu. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci cez Slovenskú poštu. Zásielka s tovarom musí obsahovať daňový doklad.

Dodanie v Slovenskej republike:

Doručenie Slovenskou Poštou

Balík II. trieda doručenie na dobierku do 72 hodín od expedície objednávky

 1. pri celkovej hodnote objednávky do 60 € je dopravné 3,40 €
 2. pri celkovej hodnote objednávky nad 60 € je dopravné 3,00 €
 3. pri zásielkach do hmotnosti 2 kg (obálky) je dopravné 2 €

Ak po 3 až 4 pracovných dňoch neobdržíte oznámenie o prijatí zásielky od Slovenskej pošty, prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. Predávajúci nezodpovedá za oneskorené dodanie tovaru a poškodenie zavinené Slovenskou poštou.